JUWENALIOWA GRA MIEJSKA!

SOBOTA, 13 Maja, 12:00

Studnia, teren akademików przy Placu Narutowicza

Czas na Juwenaliową Grę Miejską!
Czy chcesz razem z Magnesem Jackiem sprawdzić swoje aktorskie umiejętności? Za każdym razem oglądasz Titanica, kiedy leci na Polsacie? A może po prostu lubisz kino?
Nie czekaj i zbierz swoją drużynę! Pierścienia już była- jaka będzie Twoja?
Zbierz 5-osobową ekipę i 13 maja przeżyj ze swoimi przyjaciółmi wyjątkową filmową przygodę!
Utwórzcie 5­-osobowe drużyny i 7 maja udajcie się w jedyną i niepowtarzalną podróż pełną wrażeń!

Aby zapisać swoją drużynę wystarczy wypełnić formularz: http://link.sspw.pl/gramiejska2017

Po wysłaniu zgłoszenia macie 3 dni, aby wpłacić wpisowe w wysokości 15 zł od osoby. Numer konta, na który należy kierować wpłaty zostanie podany drogą elektroniczną na adres mailowy podany w formularzu. Na zapisy czekamy do 30 kwietnia!

W ramach wpisowego zapewniamy wszystkim wyjątkowe koszulki Juwenaliowe, wspaniałą zabawę oraz niespodziankę na koniec Gry. Na najlepszych czekają specjalne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów!

Przewidziany czas Gry: od 12:00 do około 18:00. Po wypełnieniu zadań spotykamy się na Studni (teren akademików przy Placu Narutowicza), gdzie będzie czekała na Was wspomniana wcześniej mała niespodzianka 🙂

Poniżej znajdziecie regulamin, którego akceptacja jest warunkiem koniecznym do udziału w grze. Zapis przez formularz internetowy jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. http://link.sspw.pl/regulamin-gramiejska2017